Puhas kalaõli

Puhas kalaõli EQ Pure Arctic Oil

Enne toidutööstuse plahvatuslikku arengut sisaldas meie toit peaaegu võrdses koguses oomega-6 ja oomega-3 rasvhappeid. Viimase 40-50 aasta jooksul on  meie toiduainetes ja toitumisharjumustes toimunud suured muutused. Tarbitakse palju valmistoitu, töödeldud toiduaineid ja taimseid rasvu. Nii tootmises kui tarbimises on rõhk läinud kiirusele, kogusele, odavusele. Loomasöödas, millega toidetakse loomi ja sellest sõltuvat ka loomsetes saadustes, on suurel hulgal oomega-6 rasvhappeid. Kahjuks kehtib sama ka kalakasvandustes kasvatatud kalade kohta. Paljud töödeldud toiduained sisaldavad suurel hulgal oomega-6 rasvhappeid ja peaaegu üldse mitte oomega-3 rasvhappeid.  Ideaalsest rasvhapete 2:1 suhtest on saanud rasvhapete 20:1 suhe. Paratamatult avaldab see mõju ka tarbija tervisele.

Oomega 3 ja oomega 6 rasvhapete tasakaal meie kehas on äärmiselt oluline. Kui toidusedel ei kata organismi vajadusi oomega 3 järele, on seda tasakaalu võimalik saavutada kvaliteetse kalaõli tarbimisega.

pao_category

Meie soovitame oma klientidel tarvitada kalaõli EQ Pure Arctic Oil. Miks?

Sest kalaõli tarbimisel on väga oluline selle puhtus, kvaliteet ning taustinformatsioon õli kvaliteedi ja tootmise kohta. Paljude õlide kohta pole taustinfo kättesaadav ning sellise kalaõli tarbimisel võib organismile kasu asemel hoopis kahju teha. EQ Pure Arctic Oil on puhas, tõestatud toimega ning puhta koostisega.

Samuti on meie jaoks äärmiselt oluline, et õli tootmisel lähtutakse põhimõttest, mis säästab nii loodust kui keskkonda.

Kas tead, milline on Sinu rasvhapete tasakaal? Uuri SIIT.

Pure Arctic Oil, rasvhapete testi ja EQ muude kvaliteetsete toidulisanditega/tervisetoodetega saate tutvuda VEEBIPOES.

 Veebipoest huvipakkuvate kaupade tellimiseks sisesta vajalik id nr:  3196957.